Hakkımızda

/

Çeşme’de turizmin ilkleri arasında yer alan “Şifne Termal” 1969 yılından beri dinlenmek ve şifa bulmak için gelen misafirlerine hizmet etmektedir.

Şifne körfezinde yer alan “Şifne Termal Hotel”, denize sıfır konumu ve sahip olduğu termal havuzları ile hem sağlık hem de tatil yapmak isteyen misafirlerin özellikle tercih ettiği bir konaklama tesisidir.

“Şifne Termal” bünyesinde bulunan kaynaktan hiçbir güç kullanmadan doğal cazibesi ile çıkan termal su, web sitemizin “TERMAL HAVUZ” sayfasında detaylı olarak belirtilen rahatsızlıkların tedavisinde “Tamamlayıcı Tedavi Unsuru” olarak önerilmektedir.

40 yıldan beri her tatillerinde bizi tercih eden misafirlerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile 2015 yılında kısmi olarak yapılan tadilata ilave olarak 2016 yılında da açık havuzlarımızın tadilatı tamamlanmıştır.

2017 yılında ise 5 odamız "Taş Oda" tarzında tamamen yenilendi. Bahçemizdeki çim alanın komple değiştirildi.

2018 yıllında 11 Standard Oda tadilatı tamamlandı.

Çeştur Çeşme İmar Turizm Ticaret ve Teknik Hizmetler ve Liman İşletmeciliği Ltd. Şti.

1. Şifne Termal Hotel

Şifne/Çeşme’de bulunan 40 odalı konaklama tesisi ve termal havuzlardan oluşan “Şifne Termal Otel”

2. Çeşme Halk Ekmek

Sağlıklı ve ucuz ekmek üretmek ve aracısız olarak tüketiciye ulaşmak amacı ile kurulan ve günlük 10.000 ekmek üretimi kapasiteli “Çeşme Halk Ekmek Fabrikası”

3. Dalyan Yat Limanı

Doğal konumu nedeniyle açık denize kapalı olan 200 tekne bağlama kapasitesine sahip “Dalyan Yat Limanı”

4. Tekke Plaj Kafe

Çeşme merkezdeki “Tekke Plajı” mevkiinde yer alan “Tekke Plaj – Kafe”; Çeşme’de bulunan herkese temiz ve huzurlu bir ortamda, makul fiyatlarla yiyecek, içecek ve güneşlenme olanakları sağlamak amacı ile hizmet sunar.

5. Ilıca Kafe

Çeşme / Ilıca’da yer alan “ Ilıca Kafe ”; temiz ve huzurlu bir ortamda, makul fiyatlarla yiyecek, içecek ve güneşlenme olanakları sağlamak amacı ile hizmet sunar.

6. Seyir Kafe

Hem gündüz hemde akşam saatlerinde, sıcak yada soğuk içeceğinizi yudumlarken en güzel Çeşme manzarasını izleyebileceğiniz tek yer olan “Seyir Kafe”.

İletişim

Ardıç Mahallesi, 5495 Sk.No:20

Şifne Mevkii, 35930 Çeşme/Izmir

Telefon : 0232 717 10 59

Gsm : 0530 569 21 13

Websayfa : www.sifnetermalhotel.com

E-mail : info@sifnetermalhotel.com